Okey Kuralları

Düz okey, Normal Okey, Klasik Okey Kuralları Nelerdir

Normal oyunlarda aslında bir çok sitenin kendine göre kuralları var ve bu kuralları kimi site kurallar diye sayfa başlığı altında bulundurarak kullanıcılarına aktarmaktadır. Kimi sitede bu kuralları oyun içerisinde salon yetkilileri tarafından yapmaktadır.

Okey oyunu oynadığınız site içerisinde mutlaka kurallar sayfasına göz atmanızı öneririz. Böyle bir sayfa yoksa mutlaka salon yetkililerinden yardım almanızı tavsiye ederiz. Aksi halde site içerisinde kuralları bilmeden yapacağınız yanlışlarda oyuncu hesabınızın kapanmasına sebep ola bilirsiniz.

Değişmeyen Bazı Kurallar Şunlar;

Değişmeyen kurallar içerisin de bazıları şöyle sıralanmaktadır; 1) salon içerisinde kesinlikle hakaret/küfür unsurlarını kullanmayınız. 2) oyun esnasında rakip oyuncularınızı tahrik edici sözlerden sakınınız. 3) Bulunduğunuz sitede mevcut site harici farklı bir adresin reklamını yapmaktan uzak durunuz. 4) Salon yetkilileri ( Operatör ) arkadaşların kararlarına karşı gelmeyiniz. 5) Problemlerinizi yapıcı ve açıklayıcı biçimde iletmeye çalışınız. 6) Oyuna mutlaka kayıt olarak gerçek oyuncu adınızla oynayın bu sizler için kazandığınız oyunlarda hak edilen puanların kaybolmaması ve isminize işlenmesine sebep olacaktır. 7) Salon genelindeki kunuşmalarda flood ve benzeri tekrarlama yazılarından uzak durmanızı öneririz bazen böyle durumlarda yetkililerden ziyade oyun sistemi bot zannederek oyundan atılmanıza sebep ola bilmektedir. 8) Özel konuşmalarda ısrarcı tavırlar sergilemeyin ve kimseden özel kişisel bilgilerini söylemesi için tehditlerde bulunmayınız. Tüm kullanıcılarımız özel bilgilerini paylaşmamaları konusunda telkinlerde bulunuyoruz ve bunun problemler oluştura bileceğini bildiriyoruz. 9) Profil ayarlarınızdan kendiniz ile ilgili tüm bilgileri yanlış gire bilirsiniz, ancak email adresinizi doğru girmenizi öneririz şifrenizi unuttuğunuz zaman yoksa şifrenizi alamazsınız. 10) Site içerisinde tüm problemlerinizi veyahut özel sıkıntılarınızı iletişim sayfasını kullanarak en üst yetkiliye aktararak iletmekten sakınmayınız.

Okunma Sayısı ; 1.272 views

Okey Kuralları Benzer Yazılar

Toplam 0 Yorum Yapılmış

Alttaki formu doldurup yorumunuzu ekleyebilirsiniz
Okey Kuralları Etiketler